United
Inflatable beach ball
sign in for pricing
sku. 9620
9 colours best seller
The Leontine
Sku. E1206636
The Leontine
Polyester travel pillow set with a soft polyester and PP cotton filling. Includes an eye mask and pillow when unzipped. Features a carabiner clip for easy attachment during travel.
| Product dimensions (L x W x H) | 160 x 170 x 90 mm |
|---|---|
| Materials | Cotton, Polyester, PP |
| Net weight | 108 gr |
| Commodity code | 94049090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 60 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 480 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 60 x 40 x 60 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.