Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Popular search terms
renate football 3115 brand charger 113371 glass mug cooler bag a6 1171290 tumblerTrending products
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Marano
Stainless steel double walled travel mug (590ml)
sign in for pricing
sku. 1171290
4 colours express best seller
The Marano
Sku. E1171290
The Marano
Stainless steel double walled drinking mug. Keeps contents hot for 4 hours and cold for 6 hours. Individually packaged in a brown cardboard box. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (⌀ x H) | 90 x 180 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless Steel 201, Stainless Steel 304 |
| Net weight | 313 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 40 |
| Number in inner carton | 20 |
| Number on pallet | 320 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51.5 x 42 x 42 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.3kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.