Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
fan notebook football speaker the irina poncho 2715 8384 botle 1202839 powerbanksTrending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Oren
Handheld rechargeable fan
sign in for pricing
sku. 1202839
2 colours
The Jet
Sku. E8384
The Jet
Notebook (approx. A5) with 96 lined pages and pen loop. The cover is held closed with an elastic band.
When the cover is laser engraved, the design has a similar colour as the elastic band but is not an exact match.
| Product dimensions (L x W x H) | 210 x 140 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, Rubber, FSC® paper, Recycled Polyurthane |
| Net weight | 290 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,500 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 40.5 x 32 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.