Oren
Handheld rechargeable fan
sign in for pricing
sku. 1202839
2 colours
Popular search terms
fan 971864 bottle water bottles travel mug notebook 3076 football poncho 1014849 cupsTrending products
Oren
Handheld rechargeable fan
sign in for pricing
sku. 1202839
2 colours
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Kayla
Sku. E1172551
The Kayla
Stainless steel double walled drinking mug with a matching carrying strap. Keeps contents hot for 5 hours and cold for 8 hours. Recycled logo engraved on the bottle. Individually packaged in a brown cardboard box. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (W x H) | 90 x 176 mm |
|---|---|
| Materials | Polyester, PU, PP, Stainless Steel 201, Stainless Steel 304, Silicone |
| Net weight | 277 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 25 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 575 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 47 x 21 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.