United
Inflatable beach ball
sign in for pricing
sku. 9620
9 colours best seller
The Arianna
Sku. E7249
The Arianna
Foam anti stress light bulb.
This item can only be printed in the colours black, white, gold or silver.
| Product dimensions (⌀ x H) | 57 x 102 mm |
|---|---|
| Materials | PU Foam |
| Net weight | 28 gr |
| Commodity code | 9503009500 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 250 |
| Number in inner carton | 125 |
| Number on pallet | 4,000 |
| Cadmium |
|---|
| EN71-1 |
| EN71-2 |
| EN71-3 |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 40 x 36 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6.61kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.