United
Inflatable beach ball
sign in for pricing
sku. 9620
9 colours best seller
The Jannik
Sku. E7901
The Jannik
A4 Transparent PVC document folder with zipper.
| Product dimensions (L x W x H) | 338 x 240 x 2 mm |
|---|---|
| Materials | PVC 0.15mm |
| Net weight | 23 gr |
| Commodity code | 3926100000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 6,400 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36 x 28.5 x 35.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.64kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.