Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Popular search terms
conference folder 42702 keyring 1202790 charger 5410 natural cotton drawstring mesh bags ds0350_325 1015136 ds1100_325 1063Trending products
Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Tower
Stainless steel double walled travel mug (300ml)
sign in for pricing
sku. 8240
5 colours express best seller
Isaac
OEKO-TEX® cotton shopping bag (220gsm/6.49oz)
sign in for pricing
sku. 1161828
4 colours eco friendly
The Michael
Sku. E971814
The Michael
Enhance your professional look with our leather laptop bag, designed for 15-inch laptops. This bag features multiple compartments to keep all the essentials organised, short leather handles for a sophisticated touch, and an adjustable nylon shoulder strap for comfortable carrying. Perfect for working professionals who are looking to stay organised on-the-go with a bag that looks stylish.
| Product dimensions (L x W x H) | 395 x 30 x 310 mm |
|---|---|
| Materials | Leather, Metal, Nylon, Silver plated |
| Net weight | 850 gr |
| Commodity code | 4202111000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 11 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 132 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 60 x 40 x 36 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.