Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Popular search terms
conference folder 42702 keyring 1202790 charger 5410 natural cotton drawstring mesh bags ds0350_325 1015136 ds1100_325 1063Trending products
Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Tower
Stainless steel double walled travel mug (300ml)
sign in for pricing
sku. 8240
5 colours express best seller
Isaac
OEKO-TEX® cotton shopping bag (220gsm/6.49oz)
sign in for pricing
sku. 1161828
4 colours eco friendly
The Kirby
Sku. E1063
The Kirby
Inject some excitement into writing with this Plastic Syringe-Shaped Ballpen. This quirky pen features coloured liquid inside, adding a playful touch to the stationery collection. Perfect for medical professionals, studens, or anyone who loves a fun twist on everyday items.
Black ink.
| Product dimensions (⌀ x H) | 11.3 x 128 mm |
|---|---|
| Materials | AS, Wax |
| Net weight | 9 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1,000 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 35,000 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| EN71-3 |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 53 x 31 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.