Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Popular search terms
conference folder 42702 keyring 1202790 charger 5410 natural cotton drawstring mesh bags ds0350_325 1015136 ds1100_325 1063Trending products
Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Tower
Stainless steel double walled travel mug (300ml)
sign in for pricing
sku. 8240
5 colours express best seller
Isaac
OEKO-TEX® cotton shopping bag (220gsm/6.49oz)
sign in for pricing
sku. 1161828
4 colours eco friendly
The Sora
Sku. E7252
The Sora
Plastic card holder with RFID protection, designed to block RFID readers from scanning your bank details.
| Product dimensions (L x W x H) | 89 x 60 x 4 mm |
|---|---|
| Materials | PS, Aluminium foil |
| Net weight | 16 gr |
| Commodity code | 3926909790 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 800 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 28,000 |
| Cadmium |
|---|
| PAHs |
| Phthalates |
| RFID access control |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 45.5 x 30.5 x 23 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.