United
Inflatable beach ball
sign in for pricing
sku. 9620
9 colours best seller
Popular search terms
foldable bag 2889 the leontine 3076 8384 8240 charger tape purple folders foldable shopping bagSku. E8183
Water bottle (650 ml) with transparent coloured body and solid coloured screw cap to match.
| Product dimensions (H) | 256 mm |
|---|---|
| Materials | AS, PP |
| Net weight | 82 gr |
| Commodity code | 3924100000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 60 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 960 |
| Bisphenol A (BPA) |
|---|
| Cadmium |
| Food Safe |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41.5 x 36.5 x 54 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.