Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Fabienne
Sku. E1096881
The Fabienne
Polyester (600D) waist bag with a PU lining. It features a main zipped pocket on the top side and a small front pocket. The bag has an adjustable belt strap with buckle.
| Product dimensions (L x W x H) | 270 x 25 x 158 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, Polyester 600D, PE, Polyester 210D, Zinc alloy |
| Net weight | 154 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 900 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 40 x 38 x 48 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.