Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
971864 3076 mints hippo lip balm 1349361 keyring torch screwdriver 818553 sun lotionTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Franklin
Sku. E1172256
The Franklin
Cork portfolio with inside pockets, elastic closure band, pen loop and removable A5 notebook with 192 lined recycled 70gsm pages.
| Product dimensions (L x W x H) | 230 x 180 x 25 mm |
|---|---|
| Materials | Cork, Paper, Polyester |
| Net weight | 450 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 720 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36.5 x 33.5 x 24.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.