Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Zeno
Sku. E1349361
The Zeno
Recycled single-walled steel bottle (500ml), with carrying loop, foldable spout, and internal straw. Suitable for cold drinks only. Engraved recycled logo on one side. Packed in a brown box.
| Product dimensions (W x H) | 83 x 244 mm |
|---|---|
| Materials | PE, PP, Silicone, Recycled Stainless steel |
| Net weight | 176 gr |
| Commodity code | 7323930090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 400 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 42 x 41 x 52 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.