Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 971864 1349361 keyring lip balm 1267809 mint webcam 1014871 travel sun lotionTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Nalani
Sku. E4430
The Nalani
Plastic cooking timer with minute and second modes, includes a magnetic back. Batteries included.
| Product dimensions (L x W x H) | 60 x 60 x 18 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, LCD |
| Net weight | 49 gr |
| Commodity code | 9105110000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x UM4-AAA-LR03 |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 8,000 |
| Air-Safe Transport of Goods |
|---|
| Battery 2006/66/EC |
| BSCI |
| D.o.C EMC/CE |
| EMC |
| MSDS |
| PAHs |
| RoHS |
| Sea-Safe Transport of Goods |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 29.5 x 31.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.