Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
971864 3076 lip balm 1349361 keyring hippo torch screwdriver 818553 970767 mintTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Sena
Sku. E1267809
The Sena
Recycled stainless steel double-wall bottle with a rubberised finish and silicone carrying loop. Includes an engraved recycled logo. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (H) | 230 mm |
|---|---|
| Materials | PP, Stainless Steel 201, Stainless Steel 304, Silicone |
| Net weight | 257 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 25 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 39 x 39 x 25 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.