Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
hippo 971864 3076 torch mints charging cable laptop lip balm 1349361 keyring 1015136Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
The Mica
Sku. E8672
The Mica
Triangle highlighter. Each point has a different highlighter colour: pink, orange and yellow.
| Product dimensions (L x W x H) | 70 x 70 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, PP |
| Net weight | 17 gr |
| Commodity code | 9608200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 500 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 15,000 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| EN71-1 |
| EN71-2 |
| EN71-3 |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 27 x 30 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.17kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.