Powerwave 5
BrandCharger recycled aluminium wireless power bank (5,000 mAh)
sign in for pricing
sku. 1163683
1 colour express best seller eco friendly
Popular search terms
13493661 7951 notebook 1163683 stainless steel drinking bottle tape measure 8517 8996 oil disp hygrometer 2889Trending products
The Kirby
Sku. E1063
The Kirby
Inject some excitement into writing with this Plastic Syringe-Shaped Ballpen. This quirky pen features coloured liquid inside, adding a playful touch to the stationery collection. Perfect for medical professionals, studens, or anyone who loves a fun twist on everyday items.
Black ink.
| Product dimensions (⌀ x H) | 11.3 x 128 mm |
|---|---|
| Materials | AS, Wax |
| Net weight | 9 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1,000 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 35,000 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| EN71-3 |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Safety Data Sheet (SDS) |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 53 x 31 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.