Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 laptop case 8619_001 whistle cap folding ruler 1171290 mug fan conference folder teddyThe Quincy
Sku. E5202
The Quincy
Stainless steel bar knife shaped like a parrot.
| Product dimensions (L x W x H) | 121 x 23 x 13 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel |
| Net weight | 57 gr |
| Commodity code | 8205510000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 144 |
| Number in inner carton | 12 |
| Number on pallet | 6,480 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| Food Safe |
| Lead |
| LFGB |
| Nickel |
| PAHs |
| Phthalates |
| SVHC's |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 28.5 x 23.5 x 20 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.36kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.