Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
hippo 971864 1349361 3076 keyring torch bottle x201214 braiswick towel charging cableTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Warley
Sku. ECX0139
The Warley
Introducing our Click Tin with jelly beans. Stay refreshed and energised on the move with these pocket-sized treats. Just click, pop a sweet, and conquer your day!
Approx. 12g
| Shelf life | 6 months |
|---|---|
| Product dimensions (⌀ x W) | 45 x 15 mm |
| Net weight | 25 gr |
| Commodity code | 73102910 |
| Country of Origin | China |
| Number in export carton | 500 |
|---|---|
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 24,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 26 x 53 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14kg |
| sugar, glucose syrup, maize starch, fruit juice concentrates (pineapple, orange, apple), natural flavourings, concentrates from (carrot, pumpkin, apple, spirulina, radish, blackcurrant, hibiscus), acids (citric acid, fumaric acid), glazing agents (shellac, carnauba wax, beeswax), caramelised sugar, acidity regulator (trisodium citrate), coconut oil |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.