Gideon
Spanner bottle opener keyring
sign in for pricing
sku. 976598
1 colour
The Ripple
Sku. E1455411
The Ripple
Polyester pouch with Velcro closure, designed for keys and cards. Made with recycled PET (rPET) and PU. Features integrated RFID protection to prevent skimming or unauthorized access to keys. Includes an internal keychain for secure storage and a Velcro flap.
| Product dimensions (L x W x H) | 130 x 80 x 10 mm |
|---|---|
| Materials | rPET |
| Net weight | 27 gr |
| Commodity code | 4202329090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 3,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36 x 27 x 16 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.