Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
laptop case umbrella whistle power bank 8619_001 beach ball 3076 1349361 cap laptop bag braiswickTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
United
Inflatable beach ball
sign in for pricing
sku. 9620
9 colours best seller
The Bradley
Sku. E1148543
The Bradley
Notebook with 96 pages of 5mm grid squares. Includes a ribbon marker and an elastic band for closing. Approx A5
| Product dimensions (L x W x H) | 210 x 140 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | Cardboard, Paper, Polyester, PU, Rubber |
| Net weight | 280 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 1,500 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 41 x 33 x 25 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.