Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Popular search terms
fan 3444 horn 1015134 mint 3076 971864 notebook with inside back pocket lunch box plastic mug stadiumTrending products
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
The Mag
Sku. EX124113
The Mag
Twist action, frosted plastic ballpoint pen. Blue ink.
| Product dimensions (W) | 138 mm |
|---|---|
| Net weight | 8 gr |
| Commodity code | 96081092 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 1,600 |
| Number in inner carton | 200 |
| Number on pallet | 57,600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32 x 32 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.