Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
007500 003018 3076 mint football 005171 cables 976587 luggage tag notebook 480946Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Keegan
Sku. E976587
The Keegan
USB charger key holder with cotton cable and bamboo details. Features USB-A port, micro-USB port, and two USB-C ports. Individually packaged in a brown cardboard bag. Eco-friendly and practical for on-the-go charging needs.
| Product dimensions (L x W) | 130 x 65 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Cotton, Stainless steel, TPE, Bamboo |
| Net weight | 33 gr |
| Commodity code | 8504409590 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 4,400 |
| D.o.C EMC/CE |
|---|
| EMC |
| Formaldehyde |
| OEKO |
| PAHs |
| PCP |
| RoHS |
| SCCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32 x 26 x 22.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.