Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Popular search terms
007500 003018 mint 005171 cx0100 sun cream sunglasses 971864 004580 005210 005428Trending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Tikky
Sku. E5171
The Tikky
Rotring ballpoint pen with rubber grip, blue ink with jumbo refill
Blue ink.
| Product dimensions (H) | 138 mm |
|---|---|
| Materials | |
| Net weight | 12 gr |
| Commodity code | 9608109200 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 400 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 52,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 54 x 33 x 14 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.