Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Oren
Handheld rechargeable fan
sign in for pricing
sku. 1202839
2 colours
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
The Alvaro
Sku. E427485
The Alvaro
Wooden puzzle with nine pieces, set in a wooden board. The design on the puzzle can be custom printed.
| Product dimensions (L x W x H) | 150 x 150 x 4 mm |
|---|---|
| Materials | Wood, Poplar |
| Net weight | 48 gr |
| Commodity code | 9503006190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 8,000 |
| BSCI |
|---|
| EN71-1 |
| EN71-2 |
| EN71-3 |
| PCP |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 49.5 x 17.5 x 33 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.2kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.