Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Popular search terms
the mavi passport holder pens 1015152 4119 4066 mugs 1207023 8011 tresco 1298466 1298466-001Trending products
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
Luka
SPF30 Sunscreen lotion (30ml)
sign in for pricing
sku. 1312671
7 colours best seller
Mavi
Recycled PU passport holder (Built-in Apple Find My)
sign in for pricing
sku. 1267659
1 colour
The Theodore
Sku. E1015152
The Theodore
Notebook (A5) with a recycled card cover and 120 blank pages, a matching card and wheat straw pen with blue ink, an elastic band for closing and pen loop.
Blue ink.
| Product dimensions (L x W x H) | 150 x 6 x 210 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Paper, Rubber |
| Net weight | 130 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 3,000 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| Cadmium |
| Lead |
| PAHs |
| PCP |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 38 x 23.5 x 23.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.