Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Fresh
Neck ventilator
sign in for pricing
sku. 1439251
1 colour
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Gemma
Sku. E1015138
The Gemma
Stainless steel charging cable (120 cm). USB-A/USB-C to lightning and micro-USB. The cable is cork and the sockets are made of wheat straw. Individually packaged in a kraft paper box.
| Product dimensions (H) | 12 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Cork, Paper, Stainless steel, PP, Silicone, Wheat straw |
| Net weight | 15 gr |
| Commodity code | 8544429090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 200 |
| Number in inner carton | 100 |
| Number on pallet | 3,600 |
| D.o.C EMC/CE |
|---|
| D.o.C RoHS |
| D.o.c. EMC/UKCA |
| EMC |
| PAHs |
| RoHS |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48.5 x 46 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.