Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 portfolio 8385 bottle playing cards football 1172272 y210033 bottle opener charging cable 3965Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Chroma
Stainless steel double walled travel mug (350ml)
sign in for pricing
sku. 1042451
12 colours best seller
The Emir
Sku. E740032
The Emir
Metal and plastic multi-functional tool with two sizes of flat head and Philips head screwdrivers and measuring tape (1 meter)
| Product dimensions (L x W x H) | 90 x 38 x 13 mm |
|---|---|
| Materials | Plastic, Metal |
| Net weight | 47 gr |
| Commodity code | 8205400000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 250 |
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 9,500 |
| BSCI |
|---|
| Cadmium |
| PAHs |
| Phthalates |
| UKCA |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 51 x 21 x 15 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 12.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.