Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 971864 keyring 1349361 lip balm mint plaster bottle webcam 1014871Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Sylvan
Sku. E1206871
The Sylvan
Wooden kitchen tool set, including a stainless steel grater, spatula and pizza cutter. Packed in a cotton drawstring pouch. Not dishwasher safe
| Product dimensions (L x W x H) | 260 x 145 x 25 mm |
|---|---|
| Materials | Cotton, Stainless steel, Beech wood |
| Net weight | 242 gr |
| Commodity code | 8215201000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 40 |
| Number in inner carton | 20 |
| Number on pallet | 1,200 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32.5 x 28.5 x 30 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.