Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
hippo 971864 1349361 3076 keyring torch bottle x201214 braiswick towel charging cableTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Zola
Light up logo torch key ring
sign in for pricing
sku. 8297
7 colours best seller
The Pentlow
Sku. ECX0103
The Pentlow
Flat hinged tin with milk choco's. Supplied with a mix of chocolate colours.
Approx. 25g
| Shelf life | 2 months |
|---|---|
| Product dimensions (L x W x H) | 50 x 62 x 17 mm |
| Net weight | 45 gr |
| Commodity code | 73102910 |
| Country of Origin | Netherlands |
| Number in export carton | 500 |
|---|---|
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 16,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 28 x 70 x 23 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 23kg |
| sugar, cocoa mass, cocoa butter, whole milk powder |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.