Jolie
Frisbee
sign in for pricing
sku. 6456
7 colours
The Asha
Sku. E1267827
The Asha
Beechwood claw hammer with a durable steel head.
| Product dimensions (L x W x H) | 104 x 24 x 280 mm |
|---|---|
| Materials | Beech wood, Steel |
| Net weight | 315 gr |
| Commodity code | 8205200000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 40 |
| Number in inner carton | 5 |
| Number on pallet | 1,200 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 34.5 x 24.5 x 34 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 15.6kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.