Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 notebook laptop case 8619_001 whistle multi-tool card folding ruler 1171290 fan conference folder teddyTrending products
The Vale
Sku. E1267535
The Vale
Bamboo pizza board with handle and pre-cut slice guides for easy serving. Includes a stainless steel and beechwood pizza cutter and spatula. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 430 x 300 x 15 mm |
|---|---|
| Materials | Metal, Bamboo |
| Net weight | 942 gr |
| Commodity code | 4419110000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 8 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 288 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 45.2 x 23 x 33 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.