Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 notebook laptop case 8619_001 whistle multi-tool card folding ruler 1171290 fan conference folder teddyTrending products
The Zea
Sku. E1267539
The Zea
Bamboo cheese board with four stainless steel cutlery pieces with beechwood handles. Convenient storage compartment keeps the cutlery neatly tucked inside. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 203 x 190 x 30 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel, Bamboo |
| Net weight | 778 gr |
| Commodity code | 4419110000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 10 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 320 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 19.5 x 21.5 x 43.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.