Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop 1014871 whistle travel sun lotion 042451Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Jace
Sku. E1014896
The Jace
Keep your essentials organised with our polyester travel pouch. Featuring a short carry handle, this pouch includes a spacious main compartment with multiple pockets, perfect for carrying cables and travel documents. Ideal for travel, it ensures items are secure and easily accessible.
| Product dimensions (L x W x H) | 190 x 45 x 135 mm |
|---|---|
| Materials | Alloy, Polyester 600D |
| Net weight | 100 gr |
| Commodity code | 4202121900 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 100 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,600 |
| AZO Dyes/Amines |
|---|
| BSCI |
| Cadmium |
| Colour Release |
| Formaldehyde |
| Heavy Metals |
| Lead |
| PAHs |
| Phthalates |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 45 x 35 x 42 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 11kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.