Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Trending products
Langham
Flat hinged tin with dextrose mints
sign in for pricing
sku. CX0100
14 colours express best seller vegan gluten free
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
The Lanka
Sku. ECY3100
The Lanka
Promotional tea bag in a sachet printed each side up to 4 spot colours, contains English breakfast tea and a plain tag which can be printed.
| Shelf life | 18 months |
|---|---|
| Product dimensions (L x W x H) | 5 x 75 x 70 mm |
| Net weight | 3 gr |
| Commodity code | 902300000 |
| Country of Origin | Kenya |
| Number in export carton | 1,000 |
|---|---|
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 54,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 32 x 32 x 32 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 4kg |
| breakfast tea |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.