Caden
Shoulder bag
sign in for pricing
sku. 709506
1 colour
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Terling
Sku. ECX0160
The Terling
Tall click tin with approx 80 gr. mints.
| Shelf life | 6-12 months |
|---|---|
| Product dimensions (⌀ x W) | 53 x 60 mm |
| Net weight | 105 gr |
| Commodity code | 73102910 |
| Country of Origin | China |
| Number in export carton | 120 |
|---|---|
| Number in inner carton | 24 |
| Number on pallet | 5,040 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 33 x 44 x 22 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
| dextrose, glucose syrup, glazing agent (magnesium stearate), aroma, peppermint oil |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.