Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Popular search terms
renate football 3115 brand charger 113371 glass cooler bag 1171290 football notebook cork notebook 7830Trending products
Regatta
Bookmark and sticky notes
sign in for pricing
sku. 3115
3 colours eco proof
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Marano
Stainless steel double walled travel mug (590ml)
sign in for pricing
sku. 1171290
4 colours express best seller
The Noty Folio
Sku. E1163680
The Noty Folio
Crafted from recycled PET bottles and paper, is a premium business folio perfect for busy, organised professionals. It includes space for an A4 notepad, a tablet/laptop pocket (up to 13”), and compartments for essentials like business cards. This comprehensive folio has a magnetic closure, hardcover, and fold-out desk organiser. Ideal for frequent commuters and professionals on the go.
Made from 2 recycled PET bottles
| Product dimensions (L x W x H) | 320 x 265 x 25 mm |
|---|---|
| Materials | Cardboard, Paper, Polyester |
| Net weight | 500 gr |
| Commodity code | 4202929890 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 20 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 400 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 56 x 28 x 34 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.3kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.