Caden
Shoulder bag
sign in for pricing
sku. 709506
1 colour
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Steeple
Sku. ECX0170
The Steeple
Tall hinged tin with approx. 28g of dextrose mints
| Shelf life | 6-12 months |
|---|---|
| Product dimensions (L x W x H) | 20 x 30 x 80 mm |
| Net weight | 46 gr |
| Commodity code | 73102910 |
| Country of Origin | China |
| Number in export carton | 300 |
|---|---|
| Number in inner carton | 50 |
| Number on pallet | 14,400 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 30 x 40 x 31 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14kg |
| dextrose, glucose syrup, glazing agent (magnesium stearate), aroma, peppermint oil |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.