Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
foldable bag 1015151 atomz charger tape purple folders foldable shopping bag alasia sena 1204263Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
4 colours express
Emeric
Recycled single walled bottle (750 ml)
sign in for pricing
sku. 1204263
11 colours best seller
The Friedrich
Sku. E1148542
The Friedrich
Notebook with 80 lined, 80gsm pages made from sugarcane, with an elastic band for closing, pen loop and ribbon marker. Embossed sugarcane logo on the reverse side.
| Product dimensions (L x W x H) | 210 x 140 x 13 mm |
|---|---|
| Materials | Cardboard, Paper, Polyester, Rubber, Sugar cane |
| Net weight | 260 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 1,500 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 37 x 33 x 25 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.