Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Popular search terms
conference folder 42702 keyring 1202790 charger 5410 natural cotton drawstring mesh bags ds0350_325 1015136 ds1100_325 1063Trending products
Inge
Wooden patience game
sign in for pricing
sku. 1097559
1 colour eco proof
Tower
Stainless steel double walled travel mug (300ml)
sign in for pricing
sku. 8240
5 colours express best seller
Isaac
OEKO-TEX® cotton shopping bag (220gsm/6.49oz)
sign in for pricing
sku. 1161828
4 colours eco friendly
The Sena
Sku. E1267809
The Sena
Recycled stainless steel double-wall bottle with a rubberised finish and silicone carrying loop. Includes an engraved recycled logo. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (H) | 230 mm |
|---|---|
| Materials | PP, Stainless Steel 201, Stainless Steel 304, Silicone |
| Net weight | 257 gr |
| Commodity code | 9617000000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 25 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 39 x 39 x 25 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 8.5kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.