Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
3076 laptop case whistle laptop bag 8619_001 cap conference folder teddy beach ball torch umbrellaThe Chroma
Sku. E1042451
The Chroma
Stainless steel travel mug (350 ml). The lid has a silicone closing ring with a foldable closure on top. Individually packaged in a brown cardboard box. Double walled. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (H) | 150 mm |
|---|---|
| Materials | EVA, PP, Stainless Steel 304, Silicone |
| Net weight | 155 gr |
| Commodity code | 7323930090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 750 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 48.5 x 48.5 x 32.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 10.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.