Abbey
Classic sunglasses
sign in for pricing
sku. 9672
10 colours express best seller
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Frosty
Sku. E1271555
The Frosty
Santa painting set including one plaster figure, three acrylic paints and a brush. Features a hole with polyester cord to hang as a Christmas tree decoration.
| Product dimensions (L x W x H) | 170 x 145 x 8 mm |
|---|---|
| Materials | Acrylic, Cardboard, Nylon, Polyester, PS, PP, Calcium Sulphate, rPET |
| Net weight | 54 gr |
| Commodity code | 9505109000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 144 |
| Number in inner carton | 24 |
| Number on pallet | 2,016 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 50 x 29 x 56.6 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9.66kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.