Sable
Recycled single walled bottle (400 ml)
sign in for pricing
sku. 1204264
11 colours
Popular search terms
foldable bag 1015151 atomz charger tape purple folders foldable shopping bag alasia sena 1204263Trending products
Sable
Recycled single walled bottle (400 ml)
sign in for pricing
sku. 1204264
11 colours
Emeric
Recycled single walled bottle (750 ml)
sign in for pricing
sku. 1204263
11 colours best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
The Milan
Sku. E1306258
The Milan
RPET automatic golf umbrella with eight panels with a bamboo handle and bamboo and steel shaft with metal frame. Includes velcro closing strap and rPET label.
| Product dimensions (L x W x H) | 820 x 1020 x 1020 mm |
|---|---|
| Materials | rPET |
| Net weight | 330 gr |
| Commodity code | 6601992000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,296 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 85 x 27 x 10 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.