Caden
Shoulder bag
sign in for pricing
sku. 709506
1 colour
Popular search terms
tape measure cross body 915928 mint 1116 865946 torch waffle calculator 2917 houseThe Disc
Sku. ECX0211
The Disc
Round mint card with approx. 8g of sugar free mints
| Shelf life | 6 months |
|---|---|
| Product dimensions (⌀ x W) | 68 x 6 mm |
| Net weight | 18 gr |
| Commodity code | 2106909260 |
| Country of Origin | China |
| Number in export carton | 1,000 |
|---|---|
| Number in inner carton | 250 |
| Number on pallet | 30,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 36.5 x 37 x 34 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 18kg |
| sorbitol 98%, magnesium stearate 1%, aroma 0.9% (peppermint oil, menthol, eucalyptus oil, capsicum extract), saccharine 0.1% |
|---|
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.