Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
bottles fan 3076 lanyards 6542 football recycled notebook sunglasses 2889 bambooTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Kara
Stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1015134
6 colours express best seller
Stanway
Notebook soft feel (approx. A6)
sign in for pricing
sku. 2889
11 colours express best seller
The Renate
Sku. E1097560
The Renate
Stainless steel double-walled travel mug (300 ml) with matte finish. Includes recycled steel logo on the front side of the mug. Individually packaged in a brown carton box. Not dishwasher safe.
| Product dimensions (⌀ x H) | 86 x 124 mm |
|---|---|
| Materials | Stainless steel |
| Net weight | 287 gr |
| Commodity code | 7323930090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 600 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 60.5 x 52 x 30 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 17.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.