Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 laptop notebook 042451 13493661 1063 pencils 1020 fan trasvel mugTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Tikky
Rotring mechanical pencil
sign in for pricing
sku. 5428
2 colours
The Talin
Sku. E1267909
The Talin
Recycled steel single-walled drinking bottle. Features a diamond-shaped texture on the body, screw top lid and a recycled logo on the bottom of the bottle. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 70 x 70 x 250 mm |
|---|---|
| Materials | Recycled Stainless steel |
| Net weight | 160 gr |
| Commodity code | 7323930090 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 24 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 720 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 47 x 32 x 27.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 5.8kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.