Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop whistle travel sun lotion 042451 13493661Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Mireya
Sku. E1267814
The Mireya
Recycled plastic and rPET fabric wireless speaker with small nylon carrying cord, 3W output and wireless technology version 5.3. with a 10-meter range. Includes 30 cm white USB-C charging cable. Features rPET logo on the fabric and Recycled ABS logo on the side. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 64 x 64 x 27 mm |
|---|---|
| Materials | ABS, Copper, Nylon, PVC, Stainless steel, Glue, rPET |
| Net weight | 88 gr |
| Commodity code | 8518210000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 25 |
| Number on pallet | 3,000 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 37 x 20.5 x 20.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 7kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.