Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
umbrella whistle power bank 1042451 beach ball 3076 cap hippo 8956 marano notebook with sticky noteTrending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
United
Inflatable beach ball
sign in for pricing
sku. 9620
9 colours best seller
The Thaddeus
Sku. E1204072
The Thaddeus
Recycled polycotton roll-top backpack with a 210D polyester lining and a plastic buckle closure. The bag has a 15L capacity, and a large zipped compartment with a pocket for a 15-inch laptop The design includes a top carrying loop and padded adjustable shoulder straps.
| Product dimensions (L x W x H) | 400 x 150 x 530 mm |
|---|---|
| Materials | Recycled textile |
| Net weight | 300 gr |
| Commodity code | 4202929190 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 35 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 210 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 55 x 46 x 45 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 14.4kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.