Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Popular search terms
foldable bag 1015151 atomz charger tape purple folders foldable shopping bag alasia sena 1204263Trending products
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Sena
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 1267809
4 colours express
Emeric
Recycled single walled bottle (750 ml)
sign in for pricing
sku. 1204263
11 colours best seller
The Elian
Sku. E1274007
The Elian
Recycled PU notebook corduroy-look finish on the top part of the front and back. Includes a ribbon bookmark and 100 lined pages of 80gsm paper. Features an embossed recycled logo on the back.
| Product dimensions (L x W x H) | 208 x 144 x 13 mm |
|---|---|
| Materials | Paper, Recycled Polyurthane |
| Net weight | 240 gr |
| Commodity code | 4820103000 |
| Country of Origin | China |
| Individually packaged in a polybag | Yes |
|---|---|
| Individually packaged in a box | No |
| Number in export carton | 50 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,800 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 39 x 32 x 24 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 13kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.