Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Popular search terms
stress ball 3076 notebook 971864 lip balm laptop whistle travel sun lotion 042451 13493661Trending products
Braiswick
Soft feel notebook (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 3076
10 colours express best seller
Alasia
Recycled stainless steel double walled bottle (500ml)
sign in for pricing
sku. 971864
11 colours express best seller eco proof
Mireia
Notebook with inside back pocket. (approx. A5)
sign in for pricing
sku. 8276
9 colours
The Lori
Sku. E1172689
The Lori
Recycled plastic speaker with carabiner clip with a 300mAh built-in rechargeable battery for 2 hours of playing time. Working distance of 15-20 metres. Includes a 50cm Type-C charging cable. Wireless connection technology: 5.2. Individually packaged in a brown cardboard box.
| Product dimensions (L x W x H) | 77 x 28 x 77 mm |
|---|---|
| Materials | ABS |
| Net weight | 17 gr |
| Commodity code | 8518210000 |
| Country of Origin | China |
| Battery | 1 x Li-ion |
| Individually packaged in a polybag | No |
|---|---|
| Individually packaged in a box | Yes |
| Number in export carton | 25 |
| Number in inner carton | 1 |
| Number on pallet | 1,900 |
| Export carton dimensions (L x W x H) | 43 x 21.5 x 23.5 cm |
|---|---|
| Export carton weight | 4.9kg |
We use cookies to ensure our site operates effectively. By continuing, you agree to these cookies being set.